Du er her: Forsiden/Ansatte

NKF

Ansatte i administrasjonen

Torbjørn_Vinje1_450x300
Foto: Jo Michael

Torbjørn Vinje

Direktør Norsk Kommunalteknisk Forening
Daglig leder Forum for offentlig service

Tlf: 959 63 903
torbjorn.vinje@kommunalteknikk.no

Last ned høyoppløselig bilde


 

Andreas_Birkeland1_450
Foto: Jo Michael

Andreas Birkeland

Rådgiver
Stedfortredende direktør
Daglig leder NKF veg og trafikk
Daglig leder NKF infrastruktur

Tlf: 997 79 773
andreas.birkeland@kommunalteknikk.no

Last ned høyoppløselig bilde


 

2017_NorskKommunalteknisk_20
Foto: Lena Giil

Lise Vitsø

Økonomiansvarlig

Tlf: 924 80 435

lise.vitso@kommunalteknikk.no


 


 

2017_NorskKommunalteknisk_26
Foto: Lena Giil

Sindre Haarr

Rådgiver
Kommunikasjonsansvarlig
Redaktør for tidsskriftet, kommunalteknikk.no, nkfnett.no
IKT-ansvarlig

Tlf: 991 51 428

sindre.haarr@kommunalteknikk.no 


 

12_12_17-nrskkmm-0204_450x300
Foto: Jo Michael

Elisabeth Leikanger

Rådgiver
Daglig leder NKF bygg og eiendom

Tlf: 932 90 031
elisabeth.leikanger@kommunalteknikk.no

 


 

Lene
Foto: Lillian Hjellum

Lene Kristin Hollseter

Rådgiver
Medarbeider Miljø & Teknikk 2019
Medarbeider Forum for offentlig service
Medarbeider NKF bygg og eiendom

Tlf: 930 30 858
lene.hollseter@kommunalteknikk.no

 


 

Fridtjof
Foto: Lillian Hjellum

Fridtjof Denneche

Rådgiver
Daglig leder NKF byggesak
Daglig leder NKF plan og miljø

Tlf: 454 38 223
fridtjof.denneche@kommunalteknikk.no

 


 

2018_NKF_Unn_net
Foto: Lena Gill

Unn Vaage Sæverhagen

Administrasjonssekretær

Tlf: 909 97 270
unn.vaage@kommunalteknikk.no


 


 

2017_NorskKommunalteknisk_16
Foto: Lena Giil

Iona Koksvik

Kjøkken- og renholdsansvarlig

Tips en venn Skriv ut