Du er her: Forsiden»Ansatte

NKF:

Ansatte i administrasjonen

Torbjørn_Vinje1_450x300
Foto: Jo Michael

Torbjørn Vinje

Direktør Norsk Kommunalteknisk Forening
Daglig leder Forum for offentlig service

Tlf: 959 63 903
torbjorn.vinje@kommunalteknikk.no

Last ned høyoppløselig bilde


 

Aslaug_Koksvik1_450x300
Foto: Jo Michael

Aslaug Koksvik

Rådgiver
Kommunikasjonsansvarlig
Redaktør tidsskriftet Kommunalteknikk, kommunalteknikk.no og nkfnett.no
NKF byggesak
Stedfortreder for direktør

Tlf: 911 58 790
aslaug.koksvik@kommunalteknikk.no

Last ned høyoppløselig bilde


 

12_12_17-nrskkmm-0204_450x300
Foto: Jo Michael

Elisabeth Leikanger

Rådgiver
NKF bygg og eiendom

Tlf: 932 90 031
elisabeth.leikanger@kommunalteknikk.no


 

Kjersti_Larsstuen1_450x300
Foto: Jo Michael

Kjersti Larsstuen

Rådgiver
NKF byggesak
Ansvarlig nettverk

Tlf: 913 78 442
kjersti.larsstuen@kommunalteknikk.no

Last ned høyoppløselig bilde


 

Andreas_Birkeland1_450
Foto: Jo Michael

Andreas Birkeland

Rådgiver
NKF veg og trafikk
NKF infrastruktur
Forum for offentlig service

Tlf: 997 79 773
andreas.birkeland@kommunalteknikk.no

Last ned høyoppløselig bilde


 

2017_NorskKommunalteknisk_26
Foto: Lena Giil

Sindre Haarr

Førstekonsulent
NKF plan og miljø

Tlf: 991 51 428

sindre.haarr@kommunalteknikk.no 


 

2017_NorskKommunalteknisk_12
Foto: Lena Giil

Inger Moen

Førstekonsulent
NKF bygg og eiendom

Tlf: 415 28 636

inger.moen@kommunalteknikk.no


 

2017_NorskKommunalteknisk_20
Foto: Lena Giil

Lise Vitsø

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 924 80 435

lise.vitso@kommunalteknikk.no


 

2017_NorskKommunalteknisk_16
Foto: Lena Giil

Iona Koksvik

Kjøkken- og renholdsansvarlig
Norsk Kommunalteknisk Forening

Tips en venn Skriv ut