NKF bygg og eiendom

Styret i NKF bygg og eiendom 2018-2020

Anne Aaker_100x133

Anne Aaker

Styreleder NKF bygg og eiendom
pensjonist (tidl. direktør i Trondheim eiendom, Trondheim kommune)

Tlf: 95 26 36 16 Mailadresse anne.o.aaker@gmail.com

Torfinn Myklebust 100

Torfinn Myklebust

Nestleder NKF bygg og eiendom
Eid kommune, Prosjektleiar for bygg

Tlf: 95 80 72 08 Mailadresse: Torfinn.Myklebust@eid.kommune.no

Havard Heistad_100x130

Håvard Heistad

Styremedlem NKF bygg og eiendom
Levanger kommune, enhetsleder bygg og eiendom

Tlf: 41 19 46 67 Mailadresse: havard.heistad@levanger.kommune.no

Rigmor Endresen

Styremedlem NKF bygg og eiendom
Alta kommune, virksomhetsleder kommunale bygg

Tlf: 90 14 99 25 Mailadresse: rigmor.endresen@alta.kommune.no

Hans-Christian Gram

Styremedlem NKF bygg og eiendom
Kristiansand kommune, eiendomssjef 

Tlf: 90 83 12 23 Mailadresse: Hans.Chr.Gram@kristiansand.kommune.no

Thor Enok Lundquist

Varamedlem NKF bygg og eiendom
Skedsmo kommune, Eiendomsavdelingen, rådgiver

Tlf: 91 37 90 14 Mailadresse: EnokL@skedsmo.kommune.no

Anne Gunn Taraldsen Mesel

Varamedlem NKF bygg og eiendom
Froland kommune, teknisk, administrativ leder

Tlf: 91 62 28 83 Mailadresse: anne.gunn.t.mesel@froland.kommune.no

Elisabeth Leikanger

Sekretær NKF bygg og eiendom
Rådgiver, Norsk Kommunalteknisk Forening

E-post / 93 29 00 31

Tips en venn Skriv ut