NKF veg og trafikk

Kommuner som deltar i nettverksgrupper

AGDER
Sekretær: Jørn Gjennestad
Arendal kommune
Froland kommune
Grimstad kommune
Iveland kommune
Lillesand kommune
Risør kommune
Songdalen kommune
Tvedestrand kommune
Vennesla kommune
Nettverksleder: Foreløpig kun sekretær

HEDMARK
Sekretær: Jørn Gjennestad
Eidskog kommune
Elverum kommune
Grue kommune
Hamar kommune
Kongsvinger kommune
Løten kommune
Ringsaker kommune
Stange kommune
Sør-Odal kommune
Våler i Solør
Åsnes kommune
Nettverksleder: Anders Fuglum, Kongsvinger kommune

TROMS OG FINNMARK (Første møte Mars 2017)
Sekretær: Ivar Faksdal, Rambøl
Tromsø kommune
Harstad kommune
Alta kommune
Balsfjord kommune

Kåfjord kommune
 

NORDLAND
Sekretær: Ivar Faksdal, Rambøl
Ballangen kommune
Bodø kommune
Hemnes kommune
Meløy kommune
Narvik kommune
Nesna kommune
Tysfjord kommune
Vefsn kommune
Vågan kommune
Vestvågøy kommune
Nettverksleder: Jack Smaaskjær, Vågan kommune
 

MIDT-NORGE NORD
Sekretær: Ivar Faksdal, Rambøl
Flatanger kommune
Frosta kommune
Inderøy kommune
Levanger kommune
Namsos kommune
Steinkjer kommune
Verdal kommune
Vikna kommune
Nærøy kommune
Nettverksleder: Peder Vik, Frosta kommune


MIDT-NORGE SØR
Sekretær: Ivar Faksdal, Rambøl
Frøya kommune
Hemne kommune
Oppdal kommune
Orkdal kommune
Rennebu kommune
Rissa kommune
Skaun kommune
Snillfjord kommune
Stjørdal kommune
Trondheim Kommune
Malvik kommune
Selbu kommune
Ørland kommune
Hitra kommune
Meldal kommune
Melhus kommune
Nettverksleder: Kjetil Haarberg, Trondheim kommune

ROMERIKE
Sekretær: Svein-Ove Pettersen
Aurskog-Høland kommune
Eidsvoll kommune
Fet kommune
Lørenskog kommune
Nannestad kommune
Nittedal kommune
Nes kommune
Rælingen kommune
Skedsmo kommune
Sørum kommune
Ullensaker kommune
Nettverksleder: Morten Engerdal, Sørum kommune

FJELLREGIONEN H-O​

Sekretær: Knut Magne Reitan
Ringebu kommune
Nord-Fron kommune
Trysil kommune
Tynset kommune
Rendalen kommune
Engerdal kommune
Tolga kommune
Folldal kommune
Os kommune
Sel kommune
Lesja kommune
Nettverksleder: Roger Skansgård, Ringebu kommune
 

DRAMMENSREGIONEN
Sekretær: Knut Magne Reitan
Kongsberg kommune
Lier kommune
Røyken kommune
Modum kommune
Øvre-Eiker kommune
Notodden kommune
Asker kommune
Drammen kommune
Svelvik kommune
Nettverksleder: Marit Nyhus, Øvre Eiker kommune

ØSTFOLD/FOLLO
Sekretær: Knut Magne Reitan
Østfold Fylkeskommune
Fredrikstad kommune
Eidsberg kommune
Rakkestad kommune
Oppegård kommune
Spydeberg kommune
Nesodden kommune
Ås kommune
Saarpsborg kommune
Moss kommune
Ski kommune
Frogn kommune
Nettverksleder: Anita Isebakke, Rakkestad kommune

MØRE OG ROMSDAL
Sekretær: Turid Åsen Olsgård
Molde kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Nesset kommune
Vestnes kommune
Tingvoll kommune
Rauma kommune
Giske kommune
Surnadal kommune
Sunndal kommune
Aukra kommune
Ørskog kommune
Nettverksleder: Roy Andre Seth, Molde kommune

 

SØR-ROGALAND
Sekretær: Turid Åsen Olsgård
Sandnes kommune
Sola kommune
Stavanger kommune
Gjesdal kommune
Klepp Kommune
Hå kommune
Randaberg kommune
Strand kommune
Time kommune
Forsand kommune
Rennesøy kommune
Eigersund kommune
Bjerkreim kommune
Nettverksleder: Trygve Petter Nilsen, Stavanger kommune

HORDALAND
Sekretær: Turid Åsen Olsgård
Askøy kommune
Austrheim kommune
Bergen kommune
Fjell kommune
Gulen kommune
Granvin kommune
Kvam herad
Lindås kommune
Meland kommune
Os kommune
Osterøy kommune
Radøy kommune
Sund kommune
Ulvik kommune
Voss kommune
Øygarden kommune
Nettverksleder: Bjørn Egil Olsen, Askøy kommune
 

SUNNHORDALAND/HAUGALANDET
Sekretær: Turid Åsen Olsgård
Karmøy kommune
Stord kommune
Bømlo kommune
Fitjar kommune
Etne kommune
Kvinnherad kommune
Vindafjord kommune
Suldal kommune
Ullensvang kommune
Odda kommune
Jondal kommune
Tysvær kommune
Bokn kommune
Haugesund kommune
Sauda kommune
Nettverksleder: Hilde Pettersen, Karmøy kommune

Tips en venn Skriv ut